09-8866052

חברות מיוצגות

ameritrol logo

Ameritrol היא עוד אחת חברה האמריקאית המיוצגות על ידינו מייצרת מפסקי זרימה, מפלס וטמפרטורה לתעשייה תהליך. כל המוצרים של החברה בנוים על עקרון טרמואלקטרוני ללא החלקים הנעים המספק פעולה אמינה כמעט בכל סוגי הנוזלים כולל slary, גזים. המטה, מרכז פיתוח וייצור כולם ממוקמים בקליפורניה, וזה מאפשר תהליך הייצור איכותי ביותר בכל השלבים.

Applitek logo

Applitek הינה חברה בלגית המפתחת ומייצרת אנלייזרים אוטומטיים ומערכות ניטור לשימוש במספר עצום של יישומים סביבתיים ותעשייתיים כגון מדידת מתכות מכל סוג, מדידת רעילות, מדידת צריכת פולימרים בשפכים ואנליטיקה סטנדרטית, חברות וארגונים מסתמכים על אנלייזרים מקוונים של אפליטק כדי לפקח ולשלוט בנכסיהם ובפעולותיהם, על מנת להשיג תאימות ולהגביר לחיסון עלויות והתראה מוקדמת.

spx flow - bran a luebbe

קבוצת SPX FLOW הכוללת את המותג Bran + Luebbe SPX FLOW הינה אחת החברות המובילות בעולם בתחום משאבות מינון לתעשייה הפטרוכימית, משאבות מינון ללחץ גבוה, משאבות רב ראשים, בין הלקוחות הבולטים חברת נובל אנרג'י BRAN + Luebbe הינה חברה גרמנית המפתחת ומייצרת אנלייזרים לניתוח נוזלים. במשך יותר מ 80 שנים, לחברתנו ניסיון רב בציוד זה עם הצלחות מוכחות במגוון לקוחות גדול.

Chemitec הינה חברה איטלקית עם יותר מ -30 שנות ניסיון בשוק, החברה מתמחה בייצור ציוד מדידה אנליטי רציף, היא השותפה האידיאלית המסייעת ללקוחות לפתור משימות ממוקדות בתנאים ספציפיים.

delta logo

Delta Controls הינה חברה אנגלית היא מומחה עולמי בעיצוב וייצור מפסקי טמפרטורה, לחץ וזרימה עם מומחיות מיוחדת לאזורים מסוכנים. עם מיליונים רבים של מכשירים המותקנים ברחבי העולם, חברה זו נחשבת לאחת המקצועיות ביותר בשוק שמספקת פתרונות עבור מגוון רחב של תעשיות, כולל: נפט וגז, דור חשמל כולל גרעיני, תרופות, מזון ומשקאות,נייר ועוד.

E+E logo

חברה אוסטרית E + E Elektronik - יצרנית חיישני לחות, חיישני ,CO2 לחות בשמן, נקודת טל, מהירות אוויר, חיישני זרימה וטמפרטורה.

grundfos

Grundfos הינה מעצמה בתחום המשאבות ומשאבות המינון. החברה מייצרת את משאבות המינון הדיגיטליות הטובות בעולם וכן משאבות נוזלים מהשורה הראשונה בעולם, מערכות חיטוי, מערכות לאספקת פולימרים ומערכות בקרה אוטומטיים להכלרת מי שתייה, מוצריה פרוסים בכל העולם ומופעלים בתעשיות רבות: חקלאות, בניה, מזון ומשקאות, כימיה, אלקטרוניקה וכו...

kemtrak

חברת Kemtrak ממוקמת בשטוקהולם, שבדיה והיא מפתחת ומייצרת מערכות מדידה אופטית רציפה מהמדוייקות ביותר בעולם מסוגה, תוך שימוש באורך גל קבוע מטווח UV ועד IR מעל ל 2000 ננומטר, ומשמשת למגוון עצום של אפליקציות כגון מדידת אחוז שומן בחלב ועד ריכוז מלט בשפכי מפעלי בטון.

oval

OVAL הוקמה ב 1949 בפרברי טוקיו ביפן במטרה לפתח ולייצר כלים למדידות ספיקה בשוק דלק והנפט. המוצרים הראשונים היו מדי ספיקה מכניים ( PD meters) שעד היום נחשבים בין הטובים בתעשיה. במשך שנים רבות חברה השקיע בפיתוח עשרות מוצרי המיעדים למדודת ספיקה העובדים בשיטות שונות ובינהם מכשירי מדידה קוריוליס שהיו בין הראשונים בעולם.

peterpaul

Peter Paul נוסדה בשנת 1947 בארה"ב, הינה יצרנית מוצרים באיכות גבוהה עם ביצועים גבוהים ומתן פתרונות אמינים ללקוחות. PeterPaul היום מובילה בענף מפעילי סולנואיד ושסתומים כולל רב תכליתיים, לזרימה גבוהה, מוגני פיצוץ, מוגני פיצוץ מיניאטוריים, ללחץ גבוה, ללחץ נמוך, כוח נמוך,ברזים עם נעילה מגנטי, סעפות, שסתומים עשוים פלסטיק, אבץ, נירוסטה ושסתומים מיני.

scan

חברת S::can הוקמה בשנת 1999 וממוקמת בווינה, אוסטריה. ומייצרת מערכות מדידה אופטיות ספקטרומטריות מדויקות עד 8 מדידות שונות לכל אלקטרודה בודדת, חברה זו היא בעלת הניסיון הרב ביותר בשוק העולמי בתחום זה ובעלת ניסיון מוכח בתעשייה, 19 שנות ייצור עם אלפי אפליקציות שונות , פיתוח פורמולות מדידה מדוייקות ואמינות לכל תהליך קיים, אלקטרודה שמסוגלת למדוד ממי UPW ועד שפכים תעשייתיים ממקורות הזנה שונים ומגוונים, S :: CAN אלקטרודות הספקטרומטר שלה הם בעלי יכולת מלאה במארזים של חיישנים קומפקטים.

siemens

אנחנו גאים להיות משווק מורשה של ענק הציוד העולמי Siemens בתחום המכשור והבקרה ויכולים לספק את כלל מכוון המכשור.

swiss fluid

חברה משווייץ משתרע על שטח של מעל 5000 מטר מרובע של ייצור, הרכבה, בדיקות איכות, מחסנים ומשרדים. חברה מתמקדת ביכולת הליבה שלה: פיתוח, ייצור ושיווק ברחבי העולם של ברזי בקרה ומערכות הדגימה עם ציפוים מיוחדים. מוצריה עשוים באיכות גבוהה עם דגש על בטיחות והגנה על הסביבה, ומיועדים ליישומים קורוזיביים ואברזיבים מאוד.

vogtlin

Vögtlin היא מפתח שוויצרי של ציוד למדידת זרימת גז בדיוק גבוהה. במשך 30 השנים האחרונות הינם חוד החנית בתחום הזרימה ומבטיחים פיתוח ויצור מוצרים בעלי ערך גבוה ומספקים פתרונות למדידה ושליטה בזרימת גזים. הבקרים ומדי הזרימה התרמיים שלה משרתים מגוון רחב של יישומים: ניתוח גז, ציוד מעבדתי, מדעי התרופות / ביוטכנולוגיה, מדעי החיים, מחקר ופיתוח, OEM ו יישומים תעשייתיים אחרים.

yamada

Yamada הינו יצרן יפני של משאבות דיאפרגמה מהמתקדמות בעולם המיועדות למגוון רחב של תהליכים, עם משאבות יאמאדה תוכלו לשנע נוזלים בכל רמת צמיגות, אבקות ומוצקים. כמו כן יאמאדה מספקת פתרונות תהליכיים משלימים כגון שיכוך ויישור זרימה, ספירת פעימות, עצירת משאבות עם סיום החומר ועוד.

evoqua logo

יצרן אמריקאי – שחקן גלובלי בתעשיית טיפול במים.
מספק מגוון פתרונות בהכיפת בעיות ריחות במט"שים, תחנות ביוב וכו'.

wave cyber

אחת החברות המובילות בתחום ייצור אביזרים להתפלת מים.

lfe-logo-en

יצרן גרמני ותיק בתחום אנלייזרים למים ולגזים.

Aa31VlVN_400x400

Knick היא חברה גרמנית עם מטה בברלין. מתמחה בייצור מכשירי מדידות PH ORP, מוליכות וחמצן מומס, בין אם זה מכשירים ניידים או נייחים. מוצריה מדורגים גבוה ועונים לכל הדרישות הספיציפיות כמו: אמינות, דיוק, מוגנות פיצוץ (ATEX), טכנולוגיית ממוסנס (Memosens), וכל זה מאפשר ל Knick להיות חלק בלתינפרד וחשוב בתעשיות פרמה, מזון, כימיה, ביוטכנולוגיה וכו...

logo-pre-vent

חברה PRE-VENT הינה חברה גרמנית הממוקמת בוואריה ומתמחה בעיצוב וייצור ברזי בקרה לאוטומציה תהליכית בתעשייה. מוצריה עונים לסטנדרטים הגבוהים ביותר, כנדרש עבור תהליכי ייצור במגוון רחב של תעשיות שונות.

ARGAL חברה איטלקית שמתמחה בפיתוח ויצור משאבות אויר, משאבות צנטריפוגליות אופקיות ואנכיות, משאבות ראשוניות וטבולות, מיוצרות מתרמופלסטים ופיברגלס להובלת מי ים, ונוזלים תוקפנים אחרים הקשים ביותר

Call Now Button
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן