מדי גובה

היכולת למדוד גובה של חומרים שונים
מיכלים שונים מכילים בתוכם סוגים שונים של נוזלים המצריכים מדידה מדויקת בזמנים כאלו ואחרים. אגירה זמנית של חומרים לטובת שימוש במהלך של ייצור היא לא דבר מיוחד, אך חשוב להבין עד כמה מדידת הגובה של החומר שנמצא במיכל היא קריטית במקרים רבים. בין מגוון הפריטים שמצויים היום בתחום התעשייה, לא נדיר למצוא מדים לבדיקת גובה במקומות שונים.
 
המגוון הגדול של מדי גובה מאפשר מדידה של מפלסי חומרים שונים בלא מעט מקומות. מדובר על אפשרות למדוד בצורה מדויקת לחלוטין את המפלס של נוזלים כמו מים או ביוב וכיו', מוצקים שונים ועוד חומרים אחרים. יחד עם אפשרות המדידה נהנים המשתמשים גם מבקרה איכותית על מנת לעשות שינוי אם הדבר נחוץ.


ההרחבה של ניצול המכשיר
במהלך עבודה מסוימת אנו יכולים לזהות את רצונם של אלו המתפעלים ציוד כלשהו לנצל אותו בצורה נרחבת יותר. גם לגבי מכשיר למדידה של גובה אנו יכולים לזהות כיצד אלמנטים שונים יכולים לאפשר שימוש נרחב יותר במכשיר. היום מדי גובה יכולים להגיע עם ממסרים להפעלה או להפסקה של משאבות מסוימות.
 
יחד עם אפשרות לקבל התרעות ברורות לגבי מפלס החומר, יכול כל עובד בכל מחלקה רלוונטית להיות רגוע בכל הקשור לשימוש נכון בחומרים ולמניעת בזבוז שלהם. אין ספק שכך ניתן ליצור תהליך עבודה מסודר שבו כמויות החומרים מנוהלות בדיוק רב ומווסתות לאן שצריך מבלי שיהיה עיכוב או סרבול.


הסתמכות על כלי יעיל
עבור כל מי שמעוניין לעשות שימוש ממצה ורציני במד גובה, הרי שהוא בראש ובראשונה רוצה לראות כיצד הוא יכול להסתמך על כלי מדידה יעיל. בתחום התעשייה אנו כבר מבינים עד כמה כלים יעילים הם כאלו שמאפשרים עבודה מסודרת בהתאם לנהלים ולתקנים, ולכן גם מדי גובה צריכים להציג אפשרות להסתמך על יעילות אמיתית.
 
כשלא משלבים מכשיר בעייתי בתהליך ייצור מסוים, רואים כיצד לא צריך לחשוש מקריאה לא מדויקת של גובה במיכל מסוים. אחרי הכול, גם אם לא מדובר על מכשיר מדידה מתוחכם או מתקדם מאוד, הרי שהוא חייב להיות כזה שניתן להסתמך עליו בכל מאת האחוזים, ולמעט מקרים חריגים הוא מסייע למהלך העבודה.

דילוג לתוכן