משאבות צנטריפוגליות

משאבות צנטריפוגליות

משאבות סיחרור אין-ליין GRUNDFOS

TP, TPE, TPD, TPED

משאבות צנטריפוגליות
משאבות צנטריפוגליות

משאבות מסדרת TP, תוצרת GRUNDFOS, הן כולן משאבות צנטריפוגליות חד-דרגתיות, אין-ליין עם אטם פיר מכני. המשאבות הן מהסוג הצמוד, כלומר המשאבה והמנוע הן יחידות נפרדות.

משאבות TP מצוידות במנועים בעלי יעילות גבוהה. המשאבות מצוידות בעיקר במנועים העומדים בדרישות החקיקה של דרגת IE3. זמינות גם משאבות עם מנועים מ-2.2 עד 132 קילוואט העומדים בדרישות החקיקה של דרגת IE4.

משאבות אין -ליין TP מיועדות ליישומים כגון:

 • מערכות הסקה אזוריות
 • מערכות חימום
 • מערכות מיזוג אוויר
 • מערכות קירור אזוריות
 • אספקת מים
 • תהליכים תעשייתיים
 • קירור תעשייתי.


בנוסף יצרן יכול להציע משאבות סיחרור TP מבוקרות מהירות.

משאבות אופקיות רב-דרגתיות GRUNDFOS

 CM, CME

משאבות צנטריפוגליות

משאבות מסדרת CM, תוצרת GRUNDFOS הן משאבות צנטריפוגליות אופקיות, רב-דרגתיות, עם יניקת קצה. משאבות CM מצוידות במנועים הפועלים על רשת החשמל  חד-פזית או תלת-פזית, מנוע עם או בלי  בקר משנה תדרים משולב. למשאבות מונובלוק CM יש אטמי פיר מכניים. משאבות CM זמינות גרסאות ברזל יצוק או נירוסטה.

משאבות בוסטר CM נועדו לכסות מגוון רחב של יישומים, החל מהתקנות ביתיות קטנות ועד למערכות תעשייתיות גדולות. המשאבות מתאימות למגוון רחב של מערכות שאיבה בהן הביצועים והחומר של המשאבה חייבים לעמוד בדרישות ספציפיות.

חלק מהיישומים האופייניים ביותר הם:

 • כביסה וניקיון
 • טיפול במים
 • בקרת טמפרטורה
 • הגברת לחץ.

משאבות להגברת לחץ GRUNDFOS

CR, CRI, CRN

משאבות צנטריפוגליות

משאבות מסדרת CR הן משאבות צנטריפוגליות רב-דרגתיות אנכיות. המשאבות הן גם אין-ליין שמאפשר התקנה במערכת אופקית חד-צינורית שבה קוי יציאה וכניסה נמצאות באותה מפלס אופקי ובעלות אותן מידות צינור. עיצוב זה מספק התקנת משאבה וצנרת קומפקטי יותר .

משאבות לחץ CR זמינות בגדלים שונים ובמספרים שונים של שלבים כדי לספק את הזרימה והלחץ הנדרשים.

משאבות CR מיועדות למגוון יישומים החל משאיבת מי שתייה ועד שאיבת כימיקלים.

המשאבות מתאימות לכן למגוון רחב של מערכות שאיבה בהן הביצועים והחומר של המשאבה עומדים בדרישות ספציפיות.

משאבת CR מורכבת משני מרכיבים עיקריים: המנוע ויחידת המשאבה.

המנוע הוא מנוע Grundfos שתוכנן לפי תקני EN.

יחידת המשאבה מורכבת מהידראוליקה אופטימלית, סוגים שונים של חיבורים, שרוול, ראש משאבה וחלקים שונים נוספים.

משאבות רב -דרגתיות מסדרת CR מיוצרות מחומרים שונים, כולל נירוסטה, לפי הנוזל הנשאב, כמו כן גם עם או בלי בקר משנה תדרים.

משאבות סחרור מונובלוק GUNDFOS

 NB, NBE

משאבות צנטריפוגליות

משאבות צנטריפוגליות מונובלוק מסדרת NB הן משאבות אופקיות חד-דרגתיות, תוצרת חברת GRUNDFOS. עבור משאבות מונובלוק מסוג NB, העיצוב האחורי הניתן להסרה מאפשר לחלץ את המנוע, תמיכת המנוע והמאיץ מבלי להפריע לבית המשאבה או הצנרת. אפילו את המשאבות הגדולות ביותר ניתן להפעיל אדם אחד באמצעות מנוף. משאבת NB מחוברת צמוד למנוע סטנדרטי (IE3, IE4) הסגור לחלוטין ומקורר מאוורר, שמידותיו העיקריות עומדות בהתאמה מלאה לתקני IEC ו-DIN. מסגרת בסיס שתוכננה על ידי GRUNDFOS זמינה עבור רוב משאבות NB.

NB הן משאבות רב-דרגתיות המתאימות ליישומים רבים ושונים הדורשים אספקת נוזלים אמינה וחסכונית. משאבות צנטריפוגליות מונובלוק NB זמינות מברזל יצוק או נירוסטה, עם מאיץ ברזל, ברונזה או נירוסטה, עם או בלי בקר משנה תדרים (IE5, IE4).

משאבות סחרור מונובלוק GUNDFOS

NK, NKE

משאבות צנטריפוגליות

משאבות צנטריפוגליות מונובלוק מסדרת NK הן משאבות אופקיות חד-דרגתיות, תוצרת חברת GRUNDFOS. עבור משאבות מונובלוק מסוג NK, העיצוב האחורי הניתן להסרה מאפשר לחלץ את המנוע, תמיכת המנוע והמאיץ מבלי להפריע לבית המשאבה או הצנרת. אפילו את המשאבות הגדולות ביותר ניתן להפעיל אדם אחד באמצעות מנוף. משאבת NK מחוברת על ידי מצמד ארוך עם מנוע סטנדרטי (IE3, IE4) סגור לחלוטין ומקורר מאוורר, שמידותיו העיקריות עומדות בהתאמה מלאה לתקני IEC ו-DIN וסימן הרכבה B3 (IM 1001). מסגרת בסיס שתוכננה על ידי GRUNDFOS זמינה עבור רוב משאבות NK.

NK הן משאבות חד-דרגתיות המתאימות ליישומים רבים ושונים הדורשים אספקת נוזלים אמינה וחסכונית. משאבות צנטריפוגליות מונובלוק NK זמינות מברזל יצוק או נירוסטה, עם מאיץ ברזל, ברונזה או נירוסטה, עם או בלי בקר משנה תדרים (IE5, IE4) .

משאבות צנטריפוגליות לכימיכלים ARGAL

משאבות צנטריפוגליות
משאבות צנטריפוגליות
משאבות צנטריפוגליות

המשאבות הצנטריפוגליות של ARGAL, אופקיות או אנכיות, משאבות שאיבה עצמיות או טבולות, מתממשות עם חומרים תרמופלסטיים נבחרים ופיברגלס להעברת הנוזלים המאכלים והקשים ביותר. המשאבות כימיכלים של ARGAL יכולות לפעול עבור יישומי תהליך או חובות עזר. פתרון אידיאלי עבור רוב הנוזלים האגרסיביים המכילים חומצות, אלקליות, חומרי ניקוי, מי ים, מי מלח וכו'. השילוב של עמידות כימית ומכאנית, הקלות והעלות-תועלת המשמעותית של הפתרונות המוצעים הופכים את משאבות עשויות מפלסטיק לחלופה תקפה למשאבות העשויות מסגסוגות מתכת מיוחדות.

משאבות מגנטיות של ARGAL

משאבות צנטריפוגליות
משאבות צנטריפוגליות

משאבות הנעה מגנטית של ARGAL, הבנויות מפולימרים תרמופלסטיים או מופלרים מחוזקים עם רכיבים פנימיים העשויים מתחמוצות קרמיות וגרפיט פחמן, מיועדות למנוע מגע של כל חלק מתכתי עם הנוזל הנשאב.
שילובי החומרים, כולל זה שמאפשר פעולה זמנית על יבש, האיטום בהתאם ל ATEX ומגוון קצבי כוח חשמליים, הופכים את המשאבות הללו למשאבות כימיכלים קטנות לשימושים רבים. משאבות בהנעה מגנטית הן משאבות עם אטימה מכנית מתאימות לשאיבת נוזלים כימיים שונים גם אם הם עמוסים בזיהומים ומוצקים מרחפים.

דילוג לתוכן